Forum klanu ZF

Forum klanu ZF

Ogłoszenie

Szukamy sponsora

#1 2007-02-26 23:06:50

CD-RW

New member

5127586
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-20
Posty: 9
Punktów :   

Nowa Myszka

Witam, chciałbym was wszystkich poinformować że będę miał nową myszkę. Rodzice powiedzieli że po "pierwszym", jak wiadomo, owy "pierwszy" się zbliża, nowa myszka również. Ale nie w tym rzecz, obecnie gram na "strasznej" dosłownie strasznej myszce, jest na wpół działająca ( tak, to ta nowa :] ) i nie sądzę że będę mogł do tego "pierwszego" jakoś pokaźnie grać

Proszę mnie nie stresować, bo się zamknę w sobie , a jak wszyscy wiedzą w naszym klanie chcemy mięc jak najbliższą do rodzinnej admosferę. Do tego dochodzi również egzamin gimnazjalny, ktory psuje mi plany -.-.

Rodzice nakładają na mnie coraz to nowe obowiązki uczenia się, a wiadomo że nikt normalny nie zniesie tego na dłuższą metę. (Albo może to ja jestem dziwny?) Na pewno nie będę mógł przeznaczyć na grę tyle czasu ile bym chciał przeznaczyć, ale całkowicie od komputera odłączony nie zostanę. Więc pozostaje mi czekać, i być cierpliwym, trudny okres egzaminacyjny wkrótce minie, i będę miał dla Was więcej czasu :]

Dziękuję za przeczytanie tej notki

Offline

 

#2 2007-02-27 16:54:32

Shorty

Administrator

Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 200
Punktów :   

Re: Nowa Myszka

:]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.roxoria.pun.pl www.survival.pun.pl www.winxclub.pun.pl www.agrotexim.pun.pl www.fiatteampoland.pun.pl