Forum klanu ZF

Forum klanu ZF

Ogłoszenie

Szukamy sponsora

#1 2006-09-26 11:30:07

Shorty

Administrator

Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 200
Punktów :   

Zgranie klanu wg. Shorty

Jako klan rozumiemy siebie i co najlepszye wspomagamy to niejest tylko tepa gra i gadanie nie od rzeczy tylko cos wiecej chyba wiecie o czym mowie. dajmy na to zze musialbym wyzucuic silvermana, eddiego lub boomboxa to jest dla mnie niewykonalne bo zrzylem sie z nimi to ciezko bylo by to zrobic... ale wracajac do tematu postu na klanowkach mikrofon daje duzo to wiemy ale jest taka mozliwosc aby caly klan sciagnal sobie TS(wszelkie pytania do mnie) i bedziemy gadac podczas klanowek (silver i boombox juz maja ow program) jest prosty w uzyciu i niezawodny. Proponuje zagrac z jakims klanem o wyszczym doswiadczeniu niz nasze nie ukrywam ze juzwiemy co nieco na temat zgrania i gry teamem a nie na hamulca.Przez cały nasz rozwuj wzorowalimy sie na NOT4U i mysle ze dobrze na tym wyszlismy(nowe przyjaznie , kontakty, znajomosci) ale nie tylko.
Mysle ze mozna juz zaryzykowac stwierdzenie ze uczeni przerusl mistrza ostatnie dni daly mi duzo do myslenia . niejestesmy juz tylko przybledami ktore sobie biegaja i strzelaja tylko mocnym klanem . podczas gra z samym NOT4U (ffa) wygrywalismy . Ostatniu onawet gralem z Replayem (czlonek NOT4U) i lechem kaczynskim(Przyszly byc moze czlonek NOT4U) przez 12 rund niemogli mnie we 2 zabic-.-. uwazam ze jestesmy juz na tyle doswiadczeni jako klan jesli powstanie serwer za tydzien moze. to zagramy sparing z silnym klanem. Zdziwila mnie reakcja jak weszlem na icp tp bez tagu kalnu i zapytalem czy ktos zna klan ZF. a serwie bylo 10 osob i 8 z nich odpowiedzialo tak. Gdzy znjdziemy jescze jednego czlonka i zalozymy serwer to bedzie chyba nasz najwiekszy sukces. Gdzy zalozylem sobie klanik niewiedzialem ze tak sie rozrosnie i ze wiekszosc polskich graczy bedzieo nim wiedziala. Mamy 5 czlonkow a na kazdym mozna polegac (klanowki) Jescze sukam jednego talentu.
Obecny sklad na klanowki 3vs3 to:
1.Shorty
2.Boombox
3.BM GoD
Rezerwa:
1.Eddy

Offline

 

#2 2006-10-01 12:02:08

Boombox_PL

Member

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2006-07-31
Posty: 22
Punktów :   

Re: Zgranie klanu wg. Shorty

Przepieknie:D

Offline

 

#3 2006-10-02 08:02:30

silencer

Member

Zarejestrowany: 2006-08-05
Posty: 54
Punktów :   

Re: Zgranie klanu wg. Shorty

pamietaj shorty ze na prawdziwej klanowce to uzywanie tsa nie jest zbyt wskazane(to czyste sqrwielstwo bo ktos jest na spectcie i se mowi innym gdzie sie kampia np. awp)ale tak pozatym to fajnie czasem pograc na jakims lamistym serverku z tsem Co do textu ,,Mysle ze mozna juz zaryzykowac stwierdzenie ze uczeni przerusl mistrza "po 1sze co mu wam korepetycji udzielalismy czy co?=).Po 2gie mam nadzieje ze nareszcie zostaniecie klanem ktory bedzie mogl godnie stawic nam czoła.Po 3cie raczej 3 osoby na klanówke to za mało wiec proponuje nabor czlonkow zf.Po 4te ja tak lamie bo nie gralem dobre 3 miechy w csa wiec nie mysl se shorty ze wiecznie bedziesz mi dupszoty strzelal

Offline

 

#4 2006-10-02 15:22:03

Shorty

Administrator

Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 200
Punktów :   

Re: Zgranie klanu wg. Shorty

tak dupszoty hmmm 15 raz dupszot cholerka ale farce omfg. ni chu** skill'a niema tego slowa w moim slowniku poprostu czemu cale NOT4U jest takie zakompleksione tyko wieczniefart i fart ;/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.4all.pun.pl www.avatar2009.pun.pl www.wxp.pun.pl www.javagsm.pun.pl www.bractwo-mroku-margonem.pun.pl